Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Role
hy: Դեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ
