Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Role
ku: ڕۆل

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
