Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Category
fa: دسته

en: Save
fa: ذخیره

en: Role
fa: نقش

en: Blocks
fa: قالبک‌ها
