Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Role
ro: Rol

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Override defaults
ro: Suprascrie opțiunile implicite

en: Layout ID
ro: ID-ul aspectului

en: Custom block types
ro: Tipuri de bloc personalizate
