Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: Blocks
sq: Blloqet
