Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Category
af: Kategorie

en: Save
af: Stoor

en: Role
af: Rol

en: Blocks
af: Blokke
