Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Role
bs: Uloga

en: Blocks
bs: Blokovi
