Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Category
el: Κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Role
el: Ρόλος

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Override defaults
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων

en: Custom block types
el: Τύποι προσαρμοσμένου μπλοκ
