Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Role
fi: Rooli

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Override defaults
fi: Ohita oletusasetukset

en: Custom block types
fi: Kustomoidut lohkotyypit
