Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Role
gu: હોદો
