Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Category
id: Kategori

en: Save
id: Simpan

en: Role
id: Peran

en: Blocks
id: Blok

en: Override defaults
id: Timpa bawaan

en: Layout ID
id: ID Tata Letak

en: Custom block types
id: Jenis blok khusus

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
