Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು
