Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Category
sl: Kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: Blocks
sl: Bloki
