Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Category
ast: Categoría

en: Save
ast: Guardar

en: Role
ast: Rol
