Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Override defaults
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚབ་ཏུ་འཇུག
