Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Role
ka: როლი

en: Blocks
ka: ბლოკები
