Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Blocks
kk: Блоктар
