Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Role
km: តួនាទី

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Override defaults
km: បដិសេធ​លំនាំ​ដើម
