Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: Blocks
mn: Хавтангууд
