Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक
