Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Category
ca: Categoria

en: Save
ca: Desa

en: Role
ca: Rol

en: Blocks
ca: Blocs

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte

en: Custom block types
ca: Tipus de bloc personalitzat
