Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Role
da: Rolle

en: Blocks
da: Blokke

en: Override defaults
da: Tilsidesæt standarder

en: Restriction Type
da: Begrænsningstype

en: Custom block types
da: Brugerdefinerede bloktyper

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
