Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: Role
hu: Szerepkör

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Override defaults
hu: Alapértelmezés felülbírálása

en: Layout ID
hu: Elrendezés azonosítója

en: Custom block types
hu: Egyéni blokktípusok

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
