Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Category
is: Flokkur

en: Save
is: Vista

en: Role
is: Hlutverk

en: Blocks
is: Blokkir
