Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Category
jv: Kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Role
jv: Parāgā

en: Blocks
jv: Blok

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline
