Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Role
lv: Loma

en: Blocks
lv: Bloki

en: Override defaults
lv: Pārrakstīt noklusējumus
