Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Role
nl: Rol

en: Blocks
nl: Blokken

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: Layout ID
nl: Layout-ID

en: Custom block types
nl: Aangepaste bloktypes
