Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Role
te: పాత్ర
