Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: Role
vi: Vai trò

en: Blocks
vi: Khối

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Override defaults
vi: Ghi đè lên mặc định
