Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: Role
az: Rollar

en: Blocks
az: Bloklar
