Layout Builder Sections Configuration (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Title color
de: Farbe des Titels

en: About
de: Über

en: Title position
de: Position des Titels

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
de: Die möglichen Werte, die dieses Feld enthalten kann. Geben Sie einen Wert pro Zeile, im Format: Schlüssel|Bezeichnung.
