Layout Builder Sections Configuration (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Title color
ru: Цвет заголовка

en: About
ru: Информация

en: Title position
ru: Расположение надписи

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ru: Значения, которые может принимать данное поле поле. Введите по одному значению на каждой строке в виде: ключ|метка.

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
