Layout Builder Sections Configuration (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Title color
ja: タイトル色

en: About
ja: アバウト

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ja: このフィールドに保存可能な値。一つの値を一行ごとに、キー|ラベルのフォーマットで入力してください。

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
