Layout Builder Sections Configuration (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Title color
pt: Cor do título

en: About
pt: Sobre

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pt: Os valores possíveis que esse campo pode conter. Digite um valor por linha, no formato chave|rótulo.

en: Layout Builder
pt: Construtor de Layout
