Layout Builder Sections Configuration (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Title color
uk: Колір заголовка

en: About
uk: Про модуль

en: Title position
uk: Розташування заголовка

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
