Layout Builder Sections Configuration (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།
