Layout Builder Sections Configuration (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Classes
es: Clases

en: Title color
es: Color de título

en: About
es: Acerca de

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
es: Los valores posibles que puede contener este campo. Escriba un valor por línea, en el formato clave|etiqueta.
