Layout Builder Sections Configuration (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: ID
hu: Azonosító

en: Classes
hu: Osztályok

en: Title color
hu: A cím színe

en: About
hu: Leírás

en: Title position
hu: Cím pozíciója

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
