Layout Builder Sections Configuration (1.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Classes
nl: Klassen

en: Title color
nl: Kleur van titel

en: About
nl: Over

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.
