Layout Builder Sections Configuration (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Title color
tr: Başlık rengi

en: About
tr: Hakkında

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
