Layout Builder Styles (2.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: الصندوق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
