Layout Builder Styles (2.1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Machine name
be: Машынная назва
