Layout Builder Styles (2.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Block
bg: Блокирай
