Layout Builder Styles (2.1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Section
ca: Secció

en: Block
ca: Bloc

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Form type
ca: Tipus de formulari

en: Styles
ca: Estils
