Layout Builder Styles (2.1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Block
el: Μπλοκ

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Styles
el: Στυλ
