Layout Builder Styles (2.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક
