Layout Builder Styles (2.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Section
hr: Sekcija

en: Block
hr: Blok

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Styles
hr: Stilovi
