Layout Builder Styles (2.1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
