Layout Builder Styles (2.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Required
id: Wajib

en: Block
id: Blok

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Styles
id: Gaya

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
