Layout Builder Styles (2.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Block
mn: Хавтан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
